Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A járműmérnök képzés kinek való?

A járműmérnök képzés kinek való?

Figyelt kérdés

Felvettek, és el is kezdtem, de nem tetszik, mert köze sincs ahhoz, amire számítottam, amivel szeretnék foglalkozni.

Szinte csak számolás, meg gazdaság, meg marketing az anyag, egy alkatrészt nem láttunk, nem hogy nem szedtünk darabokra mondjuk egy motort. Nem irodában szeretnék ülni egész nap, hanem gépek közt, vagy terepen lenni.

És csak az elektromos meg hidrogénes fosokat erőltetik, amiket eddig is utáltam, de mostmár szó szerint gyűlölök.

Inkább olyan ember akarok lenni, aki érti a járművek működését, és bármit meg tud javítani, olyan akikre mindíg is felnéztem e miatt, lehet hogy rossz helyen keresem ehhez a segítséget? 😣



ma 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A mérnök tervez.
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért szednél darabokra motort az első félévben? :D more azt se tudod mi,hogy merre, az első 1-2 félév alapozó, természettudományos tárgyakból, de nem nézted meg a mintatervet?
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Harmadik félévet kezdtem, és már nagyon unom, hogy semmit se haladok azzal amit szeretnék, és a jegyeim is egyre rosszabbak, komolyan gondolkozom a kiíratkozáson, és nem érdekel a diploma, inkább elmegyek autószerelőnek, az sokkal közelebb van ahhoz amit szeretnék.
ma 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jo dontes! Egy autoszerelo,aki tisztesseges nagyon kelendo! Sok sikert
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mondjuk már csak tanfolyamra tudok menni, normál hétköznapi iskolába már nem sajnos, de igyekszem mindent magamraszedni a rövid idő alatt is. Érdeklődni érdeklődöm iránta, szóval az összes szabadidőm rá fogom szánni.

ma 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!