Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanuljak tovább ha ovódape...

Hol tanuljak tovább ha ovódapedagógus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Rákerestem már de nekem nem adott ki semmit. Elvileg tanszakok sem indulnak amit nem értek. Most vagyok végzős egyébként.

ma 13:16
 1/2 anonim válasza:

Óvodapedagógusi képzés Magyarországon több egyetemen és főiskolán is elérhető. Ezek az intézmények biztosítják a megfelelő alapképzést (BA/BSc) azok számára, akik óvodapedagógusi pályára szeretnének lépni. Néhány népszerű lehetőség:


Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) – Óvodapedagógus szak (Budapest)

Az ELTE híres a pedagógusképzéseiről, és az óvodapedagógus szak is elismert.


Szegedi Tudományegyetem (SZTE) – Juhász Gyula Pedagógusképző Kar (Szeged)

Szeged városában az egyik legnagyobb pedagógusképző intézmény, modern tantervekkel.


Debreceni Egyetem (DE) – Óvodapedagógus alapszak (Debrecen)

Az egyetem kiváló infrastruktúrával és képzésekkel támogatja a hallgatókat.


Pécsi Tudományegyetem (PTE) – Óvodapedagógus alapképzési szak (Pécs)

Az egyik legnagyobb és legrégebbi egyetem, amely számos képzést kínál a pedagógusok számára.


Eszterházy Károly Katolikus Egyetem (EKE) – Óvodapedagógus szak (Eger)

Egerben is magas színvonalú képzést nyújtanak ezen a területen.


Károli Gáspár Református Egyetem (KRE) – Pedagógiai Kar (Budapest)

Református egyetemi háttér, ahol nagy hangsúlyt fektetnek az egyéni fejlesztésre.

ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi egyezemen. Keress rá később a felvi.hu-n.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!