Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb alkalmazás...

Melyik a legjobb alkalmazás angol nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Fél éve tanulok szavakat angolul, már több mint 1000 szót tudok. Most akar még fél évet nyelvtanozni, egy telefonos alkalmazassal. Androidos vagyok. Nem baj ha fizetős.

ma 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem appból tanulunk nyelvet, mert abból nem lehet.

Tanfolyam, könyv, füzet, ezekből kell tanulni.

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet? Vettem egy könyvet de az nem tetszik semmi magyarázat nincs benne pedig elvileg kezdő angolos. És nagyon drága volt.
ma 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én Duolingózok, de mellette beiratkoztam nyelvsuliba is. A Duo csak gyakorlás inkább, de viszonylag sok tudásom onnan van. Szintfelmérőre tudtam pár szót, amit magamtól nem tudtam volna, így nekem azt mondta a tanár, hogy első körben elég egy gyorsított tanfolyam. Szóval egy kis pénzt megspóroltam a Duoval.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rosetta Stone
ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"semmi magyarázat nincs benne pedig elvileg kezdő angolos. És nagyon drága volt."

Akkor minek vetted meg? Már előtte láthattad, ha belenéztél, hogy mennyi magyarázat van benne... Egyébként meg minél több magyarázat van, annál könnyebb elveszni a részletekben, ahelyett, hogy haladhatnál...


Könyvtárból kivenni könyvet érdemesebb, ha számít, hogy mennyibe kerül. De online is van egy halom. És tényleg nyelvkönyv kell a nyelvtanuláshoz, hogy adjon valami keretet. Minden más is hasznos, de minden más csak kiegészítője magának a tankönyvnek.


[link]

ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!