Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezős szakon mennyire...

Levelezős szakon mennyire veszik komolyan a hiányzást?

Figyelt kérdés
Szóval az van a házirendben, hogy egy adott tantárgyból 30% a megengedett hiányzás. Első alkalommal nem tudtam elmenni, mert arról volt eddig szó, hogy egy héttel később fog kezdődni, és dolgoztam, de az egyik tárgyból volt 8 óra is, ami kb 45% volt a félévben belőle. Meg lehet valahogy beszélni, hogy mehessek vizsgázni ha a többin ott leszek? Nem szeretném ha ezért kéne mégegszer felvenni, és bele se férne úgylehet az órarendbe.

szept. 16. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Harmadik diplomám szerzem levelezőn, soha, sehol nem volt katalógus.
szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom 1# hova járt, nálunk nagyon oktatófüggő volt.


Opciók:

- Nincs jelenléti

- Van jelenléti, de nem érdekli (tehát akkor is kapsz aláírást, ha nem írtad alá/körbe küldte más aláírja neked)

- Van jelenléti és szuper komolyan veszik (egy oktatónál volt ez aki kb felolvasta a neveket (vagy 80db-ot lol))


Hivatalosan: előadásra nem kötelező bejárni, gyakorlatra igen.


Kérdező: kérdezd meg a többieket, hogy volt-e jelenléti, ha volt akkor a kövi órán menj oda hozzá és kérdezz rá, ne hogy e-mailt írj mert annak nyoma van :D


ps: aranyszabály: első órán ott kell lenni

tegnapelőtt 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2, Bárczi gyp, ELTE-Btk és most Ájk.
tegnapelőtt 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es, még nem találkoztam a többiekkel, ez lett volna az első nap, csak azt hittem egy héttel később lesz.
tegnapelőtt 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk levelezőn nem kötelező bejárni (Milton) de jelenléti ívet írnak gondolom statisztika miatt.
tegnapelőtt 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!