Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Járműmérnöknek levelezőn...

Járműmérnöknek levelezőn mennyire nehéz a matek meg a fizika?

Figyelt kérdés
Kettes-hármas voltam matekból gimiben, fizikából meg hármas-négyes.

szept. 11. 09:54
 1/3 MDaniel98 ***** válasza:
53%
Ilyen eredményekkel miért akarsz egyáltalán mérnök lenni?
szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Készülsz rá+ magántanár+ kitartás=meglesz az
szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából inkább szerelő szeretnék majd lenni azt tudom biztosra, (lehet nem is autó, hanem inkább nehézgépes) de mindent szeretnék tudni pontosan hogy épül fel, hogyan működik, nem egy olyan kétballkezes szerelő akarok lenni mint a szerelők egy igen nagy része sajnos, azért jelentkeztem az egyetemre, hogy hátha ott több gépészeti elmélet lesz, de ahogy a tantárgyakat látom ez nem jött be, csak matek meg fizika meg mechanika van szinte, gépészetet nem is látok, és időben viszont az egyetem meg a hétvégi suli nagyon sok, lenne olyan nap, hogy szinte egyikről kéne menjek a másikra, Kecskemétről vissza Budapestre. 🙁
szept. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!