Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot válasszak az...

Milyen szakot válasszak az egyetemen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon furán hangzik a kérdés, mivel ezt nyilván nekem kell eldöntenem, viszont egyáltalán fogalmam sincs, hogy melyik egyetemi szak mit foglal magába. Egy kéttannyelvű iskolában tanulok turisztikát, így ebből kiindulva vagy valamilyen turisztikai vagy nyelvi irányban szeretnék továbbtanulni. Az egyetemek oldalain már nagyjából utánanéztem, hogy körülbelül mik jöhetnek szóba, de az oldalakon található leírásokból nem tudom pontosan mit is foglal magába egy-egy szak. Nyíltnapon még nem voltam sehol, mivel még van egy kis időm hogy eldöntsem hova szeretnék menni, de gondoltam hátha lesz valaki aki ezt egyetemistaként olvassa és valami olyasmit tanul, ami kapcsolódik a nyelvekhez vagy a turisztikához. Nagyon megköszönném, ha páran leírnák a tapasztalataikat!

szept. 4. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
94%
Nemzetközi gazdálkodás vagy turizmus-vendéglátás. Az elsővel több a lehetőség. Esetleg egy pénzügy-számvitel vagy gazdálkodás és menedzsment szak elvégzése angol nyelven értékes lehet. Szakfordító is lehetsz gazdasági körökben. De ha utazgatni akarsz, akkor az első 2.
szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!