Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből érdemes érettségi...

Miből érdemes érettségi felkészítő kurzusra/tanárhoz járni az érettségire?

Figyelt kérdés
2025-ben fogok érettségizni Matek, Magyar, Töri (K); Biológia, Kémia, Angol (E). Szerintetek ezekből melyekre elég a józan ész, az iskolai felkészülés és melyekre kell külön felkészítőre járni, hogy jó eredményt érjek el. Leginkább a töri és a magyar miatt aggódom. Mennyire elég egy felkészítőkönyvből tanulni?

aug. 31. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitalálod, melyik érettségiből nagyjából milyen eredményt szeretnél elérni, majd elkezdesz korábbi évek vizsgasorait csinálni. Amiből jelentős az elmaradás az elvárthoz képest, abból érdemes plusz segítséget igénybe venni.
aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A töri és a magyar max az esszék miatt érdemelne magántanár

De azoknak is ha megvan hogy hogy kell összeállítani és a magolható tudás, nem vészes

aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól gondolom, hogy orvosi a cél? Ha igen, akkor szerintem a biosz-kémiára feküdj rá, a többi nem lesz vészes. Azért magyarból és töriből nem nehéz középszinten jó eredményt produkálni, ha amúgy mennek.

Angolból egyébként miért emeltezel? Három emelt sehova nem kell, viszont lehet, hogy feleslegesen veszi el az idődet/energiádat.

aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Angol emelthez én annyit tennék hozzá hogy amúgy kifejezetten könnyű más emeltekhez képest. Nekem se kellett, mégis megcsináltam, mert hátha egyetem alatt meggondolom magam és szakot váltok és ott jó.
szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!