Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvet olvashatnék?...

Milyen könyvet olvashatnék? többi lent

Figyelt kérdés
szóóóval. a jövőmet pszichológia, orvostudomány téren képzelem el külföldön... öhhmm már most nagy érdekel a téma, ahogy az idegennyelvek is, ezért választottam külföldet, mint munkatér. szeretném kicsit elkezdeni a dolgokat... esetleg egy ajánlás könnyebb könyvek terén, ami pszichológiai vagy orvosi témákat foglal magába angol nyelven?

aug. 29. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szakkönyveket olvass, hanem mondjuk orvosok könyveit. Adam Kay, Richard Shepard...
aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor most pszichológia vagy orvostudomány? Nem ugyanaz a kettő

És nem rosszindulatból, de ha nem vagy kiemelkedően tehetséges akkor esélytelen ez a két szak idegennyelven, külföldön. A bekerülésre és bent maradásra is minimális az esélyed. Ezekre a szakokra még itthon is nagyon magas a ponthatár, a legmagasabbak között vannak. Inkább azoknak olvass utána azt ajánlom

aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Angol nyelven? Akkor miért nem angol nyelvű oldalon érdeklődsz? Nagyobb eséllyel kapnál ötleteket.
aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pszichológia, orvostudomány. a vessző azért van ott, hogy elválassza a kettőt, tehát mindkettő érdekel... tudom, hogy nem tartozik egybe :D 2es... és köszi a biztatást, de én csak tanácsot kértem... ha nem tudsz segíteni ne is hátráltass (ez neked is szól 3as), viszont 1es, neked köszi a tanácsot, utánuk nézek...
aug. 29. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor végezz általános orvosit, utána szakosodj pszichiáternek. A pszichológus szakma egy BTK-s humbug.
aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Várjál, ilyen hozzáállással az emberekhez, amilyen neki van, egyáltalán nem biztos, hogy neki való lesz bármelyik is...
aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért olyan fontos mindig IS belekötni a másikba? senki sem kérte, hogy kezdjetek el ítélkezni rólam, vagy a jövőmről... könyvajánlást kértem, ha nem tudsz, másra nincs szükségem
aug. 31. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mondom... :D
aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!