Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécs Művészeti Gimnázium...

Pécs Művészeti Gimnázium tánctagozatára mennyi tánctudással vesznek fel?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy ha nem kiskorom óta táncolok, hanem csak egy éve kezdtem el komolyabban, akkor van esélyem hogy felvegyenek modern-vagy színpadi tánc szakra? Tudom, hogy a legtöbben már haladóként jelentkeznek oda, de azért szívesen megpróbálnám, alkatilag és fizikailag szerintem minden rendben van. Szerintetek megpróbáljam a felvételit vagy így nem érdemes?

aug. 13. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A te elhivatottságodon múlik.Hány kiló vagy és hány centi? Ha bekerülsz, akkor táncolj legjobb tudásod szerint, ha kiesel, megy tovább az élet.
aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
163 cm, 49 kg
aug. 22. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok..nem akarlak elszomorítani, de táncosként és ezzel a magassággal kb 35 kg-nak kéne lenned.
aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, hát értem, mondjuk 35 kg-val már kórosan sovány lennék...
aug. 24. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat félreírtam 35-45 kg kb

De sajnos te nem 50 kg gyerekeknél kb 167-170 cm

aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
35 kg-mal már kórosan sovány lennél. 49 kg-val egyáltalán nem vagy elhízott, de ha nekem nem hiszel nézd meg egy BMI kalkurátorban.
szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne írjunk már 14 éves fiataloknak online olyanokat, hogy fogynod kéne hogy felvegyenek egy iskolába...

Ha alkatilag vékony vagy, akkor ez nem fog gondot okozni, nem ezt nézik elsősorban, hanem azt hogy mennyire gyorsan tudsz magabiztosan megtanulni egy koreográfiát, mennyire érted az utasításokat, mennyire jó a megjelenésed (magabiztosság, kedves/kellemes arckifejezés), ezek mellett fontos hogy egy szinten hajlékony is legyél, nem ez fog dönteni, de jó pont. 7 éve, amikor még nekem aktuális volt akkor léteztek felvételi előkészítők 7-es és 8-adikosoknak, körülbelül ilyen 10 ezer forint volt havonta (mai pénzzel ez 20 ezer), de találkozhattál azokkal a tanárokkal akik a felvételit is vezetik, adnak tanácsokat, kerekperec megmondják hogy miben fejlődj. Ha sok benned az ambíció akkor sok gyakorlással egyáltalán nem lehetetlen. Annyit hozzátennék hogy nem feltétlenül a legkedvesebbek ebben a szakmában, fognak a tested összes porcikájára mindenféle kommentet tenni, ha valami nem megy, azt tudtodra adják. Legalábbis ez volt az én tapasztalatom. Ha ez sem tántorít el, akkor hajrá, sok sikert kívánok!:)

szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bemész táncolsz és vagy felvesznek vagy nem.
szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
szept. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!