Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételizett valaki művészeti...

Felvételizett valaki művészeti középiskolába?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni, és szeretnék művészeti középiskolában továbbtanulni. Hogy zajlik ott egy felvételi? Úgy tudom, rajzolni is kell, mennyire szigorúan értékelik a szintfelmérőt (vagy képességfelmérőt, nem tudom)? Aki szeretett volna ilyen iskolába menni, felvették? Nehéz volt bejutni? Tapasztalatokat is örömmel fogadok. Köszönöm előre is :)
2010. nov. 1. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen én Szegeden a Tömörkény István Szakközépiskola grafikusi szakára jelentkeztem anno. Az általános iskola elküldte a jelentkezési lapomatz, és elmentem felvételezni. Felvételi vizsgám egy konyhai hokedli rajzolása és egy alak volt, aki csípőre tett kézzel állt előttünk. Nem volt ám könnyű feladat, de előtte egy évig felkészítő tanárom volt. Felvettek.
2010. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nekem sajnos nincsen felkészítőm (rajzból)...
2010. nov. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!