Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eddig PTE-GYTK-án voltam...

Eddig PTE-GYTK-án voltam hallgató, de idén felvételiztem és felvettek a PTE-AOK-ra. Ilyenkor hogy zajlik a ki- és bejelentkezés?

Figyelt kérdés
Elsőéves gyógyszerész hallgató vagyok, de idén úgy döntöttem ismét beadom a jelentkezésemet és felvettek ugyanennek az egyetemnek az általános orvosi karára. Ilyenkor mit kell csinálni, hogy tudok kijelentkezni a GYTK-ról és átmenni orvosira?

júl. 25. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két külön kar.

Gytk.n intézed a kiiratkozást, ÁOK-on pedig pont úgy intézed, mint minden frissen felvett elsőéves.

júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Azt megkérdezhetem, hogy a kiiratkozás az, hogy megy? Még sosem csináltam ilyet.

júl. 25. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tavaly én is pont ugyan ebben a helyzetben voltam.


Kiiratkozás úgy zajlik, hogy írsz egy emailt az ügyintéződnek a szándékodról és utána fogja mondani a továbbiakat.

Igazából annyi, hogy írsz még egy emailt a szándékról az adataiddal (anyud neve, születési hely idő stb..) arról az emailről ami Neptunban megvan adva

júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Írj privátban, ez a PTE-n máshogy ment tavaly, mint ahogy előttem írták.
júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ohh, akkor bocsi, nekem így volt ahogy leírtam tavaly.
júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!