Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor lesz pótfelvételi...

Mikor lesz pótfelvételi eljárás egyetemen lehet már tudni pontosan? Illetve csak annyi dolgom van hogy felvi.hu-n keresztül jelentekezek semmi más? Mert most még azt írja nincs lehetőség jelentkezésre

Figyelt kérdés

júl. 24. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kövesd a felvi.hu-t, mindent meg fogsz tudni időben
júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó köszi csak izgulok nagyon, a jövőm múlik rajta
júl. 25. 00:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen szak lenne?
júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nekem sem sikerült a felvételim,így én is ebben a cipőben járok. Figyeld a suli honlapját is,ott is tájékozódj. Remélem nem lesz magasabb a ponthatár pótfelvételin illetve azt tudom,hogy ott már csak egy intézményt, és csak egy szakot lehet megjelölni
júl. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
4, ne reméld. Alacsonyabb nem lehet.
júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
#4 Ahogy az 5-ös is írja, hiába reméled, mert a pótfelvételin nem lehet alacsonyabb a ponthatár, mint az általános eljárásban. És hacsak nem lesz minden még felvett embernek a ponthatárral megegyező pontszáma, akkor bizony magasabb lesz a ponthatár.
júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem gondoltam,hogy alacsonyabb lesz.
júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mérnökinformatikára várok
júl. 25. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány nicken vagy itt???
júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy
júl. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!