Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Miskolci és Szegedi egyetem...

A Miskolci és Szegedi egyetem Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatás szakjáról vélemények ?

Figyelt kérdés

jövőre érettségizem, és ez a szak ami a legjobban érdekelne. Nehézség, elhelyezkedés, mennyire keresett, megélhetés, gyakorlati lehetőségek, stb. ( emellett még a szociológia, szociális munka is felmerült már, de szerintem ez a legjobb választás.) Ezen a két egyetemen gondolkodtam, viszont jól jönne pár tapasztalat/ vélemény azoktól akik ezekre az egyetemekre jártak/járnak. Szakon kívül még érdekelne a hallgatói élet stb.

Köszönöm előre is a válaszokat, tanácsokat!

17/L



#továbbtanulás #SZTE #Miskolci Egyetem #tanulmány #Személyügyi munkaügyi és szociális igazgatás
júl. 24. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!