Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A hazai művészeti gimnáziumok...

A hazai művészeti gimnáziumok közül melyekben van lehetőség átjelentkezésre? A többi lent

Figyelt kérdés
Eredetileg a kisképzőbe tervezek átjelentkezni, és arról tudom, hogy ott erre van lehetőség kilencedikben és meg kell ismételni azt az évet. Viszont mivel elég nagy a túljelentkezés, szeretnék több lehetőséggel is előállni, ha esetleg nem sikerülne, hogy biztos legyek abban, hogy átvesznek valahova. Ha valaki esetleg ismert a hazai művészeti sulik terén, meg tudná mondani, hogy az átjelentkezés mely iskolákban lehetséges?

júl. 2. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj rendes iskolába, ne művészetibe. Én Fehérváron a tópartit ismerem.
júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Jaschikban tuti mindig van szabad hely, felteszem akkor át is vesznek.
júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Elsősorban művészeti sulikkal kapcsolatban vagyok kíváncsi az átjelentkezésre, viszont ha van úgymond “sima” gimnázium, amiről tudod, hogy átjelentkezős, akkor nagyon megköszönném, ha megírnád a nevét!
júl. 3. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!