Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem adtam hozzá az érdem...

Ha nem adtam hozzá az érdem jegyeket az egyetemi jelentkezéshez és nem fognak felvenni, akkor pótjelentkezésnél augusztusban még hozzá lehet adni?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem és nem adtam hozzá a tanulmányi jegyeket a jelentkezésnél. Pótolhatom a pótjelentkezésnél?

júl. 2. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az egy teljesen különálló felvételi eljárás.
júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
júl. 2. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
A jelenlegi jelentkezésed elvész, de adhatsz be új jelentkezést a pótfelvételi idején. Akkor beadhatod a hiányzó jegyeket.
júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Az évvégi jegyek megadása nem kötelező, csak lehet rosszul jársz, ha abból több pontod jött volna. Az érettségit magától betöltik és az alapján még felvehetnek, akkor viszont nem mehetsz a pótfelvételire. Ha nen akarsz sehova se bekerülni, töröld az összes jelentkezési helyed még most.
júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!