Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek kaphatok Nemzeti...

Szerintetek kaphatok Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat?-ELTE BTK

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval masodik félévemet fejeztem most be az ELTE BTK-n, és igazából "csak mert miért ne" alapon azon gondolkodtam, hogy megpályáznám a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat.

Nos, mivelhogy a félévekből is adódóan jelenleg még semmilyen tudományos eredményem nincs, leginkább az átlagomra hagyatkoznék, ami előző félévben 33 elvégzett kredit mellet 4,82. Az ideit teljesen pontosan még nem tudom, de kb 4,85-90 között alakulna, 39 elvégzett kredit mellett.(Súlyozott ösztöndíjátlagban az előző szemeszterben 5,74, a mostaniban 6,21-51 közötti értéket jelent). Mindezekmellet van még 1 középfokú nyelvvizsgám. Az lenne a kérdésem, hogy a ti tapasztalaitok alapján lenne esélyem elnyerni? Leginkább ELTE BTK-sok véleménye érdekelne, de akárkiét szívesen meghallgatom.Koszii.



#ösztöndíj #ELTE #BTK #Neptun #alapszak #nemzeti felsőoktatási ösztöndíj
jún. 30. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Más szakon vagyok, de nálunk tdk és extra tevékenységek nélkül esélyed sincs. Nézd meg korábbi évek nyertes pontszámait, és ahhoz képest ki tudod számolni hogy neked mennyi pontod lesz.
jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Nincs esély, a kreditindex is alacsony és kellenének más kimutatható eredmények is.
jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!