Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Adnak felmentést az első...

Adnak felmentést az első szakdolgozati konzultáció alól?

Figyelt kérdés

Őszi félévben írnám a szakdolgozatom és a tematika szerint a félév során 3 konzultáció kell a konzulenssel, az elsőnek pedig a szorgalmi időszak 3. hetének végéig meg kell történni.


Most kaptam egy külföldi munkalehetőséget, aminek október közepén lenne vége, így csak az 5-6. hét körül tudnék menni először konzultálni.


Lehetséges, hogy ilyen indokkal ezt engedélyezni fogják, esetleg az online konzultációt?


Jövő héten fogom megkérdezni a tanszéken is, de kíváncsi vagyok, hogy volt-e valakinek már hasonló tapasztalata.



jún. 30. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem halasztják és azt mondják, ha hazaérsz, az legyen az első dolgod...

S ha abból indulok ki, hogy dolgozni szeretnél és egy igényes dolgozat megírásával tulajdonképpen érdekel is, amit tanulsz, akkor ezzel neked is maximálisan elégedettnek kell lenned.

Az online is működhet, de én tuti nem adnék emiatt felmentést.

jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem manapság egy e-mailváltás is konzultációnak minősíthető, de ezt neked kellene tudnod.
jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jófej a témavezetőd, nem fog ilyenen fennakadni. Én most írtam tavasszal, és a legtöbb konzultáció online volt a témavezetőm miatt. De más hasonló kötelező konzultációs tárgyak is gyakran voltak online simán a tanár preferenciája miatt.
jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a konzultáció sok esetben ma már nem feltétlen arról szól, hogy most menjél be élőben. Szerintem az email váltásokat is be lehet tudni konzultációnak, ez nagyon a témavezetőtől függ. Én amúgy inkább a témavezetőt kérdezném meg erről elsősorban, nem a tanszéket. Ha pedig a témavezető ragaszkodik a személyes konzultációhoz, akkor mennék tovább, megérdeklődni hogy létezik-e valamilyen megoldás erre, de én elsősorban a témavezetőt kérdezném meg erről.
jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!