Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyenkor mi történik egyetemen...

Ilyenkor mi történik egyetemen? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Hali! Először is, a szituáció nem velem történt meg hanem egy szaktarsammal csak micel jelenleg o is érdeklődik to-n és mindenhol megkert engem is, hogy kérdezzem meg ahol csak tudom és egész okos válaszok szoktak osszegyulni.

Most fejeztük be az első évet egyetemen és neki volt egy tárgy amit első félévben nem tudott teljesíteni, 3x bukott rajta, nekem szerencsére sikerült ez akkor így velem nem volt baj, viszont ez a tárgy raepult egy másikra, ugye a tanulmányi osztályon irt kerelemmel fel tudta venni a tárgynak a raepulos tárgyat amennyiben ezt a tárgyat fm kurzus keretében teljesíti a következő félévben. Na most, ugye most volt ez a félév és sajnos megint megbukott belőle, az utolsó vizsgaalkalomra ment el és nem lett meg, viszont a masik tárgy ami erre raepul abból viszont levizsgazott sikeresen (ne kerdezzetek hogy tudott abból hamarabb vizsgázni mint ebből, szerintem a neptun mindent enged) ilyenkor bukja azt a jegyet is, és jövőre újra fel kell vennie mindkettőt?



tegnapelőtt 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az volt a szabály, hogy a kettőt együtt végezze el, akkor valószínűleg bukja, dehát a szabályzatot kellene olvasni, mert erre van. Nincs erre általános szabály.
tegnapelőtt 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is bukna így belőle, egyszerűen írjon egy emailt a tanárnak, magyarázza el a szituációt és kérje meg hogy amikor legközelebb fel fogja tudni venni a tárgyat, írja be a korábban megszerzett jegyet.
tegnap 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!