Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan aki dietetika/gyógyt...

Van olyan aki dietetika/gyógytornász bsc-ről jelentkezett egészségügyi mérnök szakra? A kreditelismerés érdekelne elsősorban és vélemény a képzésről.

Figyelt kérdés

#egyetem #gyógytornász #MSc #dietetikus #egészségügyi mérnők
jún. 26. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez nem azonos képzés típus, akkor ki van zárva az átjelentkezés.
jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piranja ***** válasza:
Ez nem atjelentkezes, hanem mesterkepzes. Vagj bele, lehetseges. Nekem van evfolyamtarsam aki nepegeszsegugyirol ment BME EU mernokire. Siman felvettek, en is oda tartottam, viszont megtetszett az OE orvostechnikai mernoki kepzese igy ezt jeloltem elso helyre es most itt vagyok. Az itteni csoptarsam kozott van egeszsegugyi szervezo akinek szinten meg lett a pontja az eu mernokire de ő is ide jott. Gyogytorna/dietetika is abszolut jatszik, elso ket ev alapozo targyak ugyanazok egeszsegtudomanyi bscken. Annyi, hogy neked majd a mesteren nem kell anatot es elettant tanulnod, mivel itt mar tanultal, hanem matek/info/ talan villamossagtan(ebben nem vok biztos) lesz. Aki pedig mernokis alappal megy annak forditva. Ha bmere akarsz menni egy tablazatot kell letolteni oldalukon es azt kitoltogetni, beadod es az alapjan szamolnak pontokat, felveteli nincs.
tegnapelőtt 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes válaszoló. Esetleg mesélnél arról, hogy te milyen alapdiplomával mentél orvostechnikai mérnök képzésre és mi a véleményed róla? Minden lehetséges opciót megvizsgálnék a felvételi előtt. Mit gondolsz melyikkel lehet jobban elhelyezkedni (és hol)? Milyen fizetésre lehet számítani?
tegnapelőtt 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!