Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ képzést érdemes...

Milyen OKJ képzést érdemes elvégezni, amivel jól is lehet keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jövőre tervezek egyetemre menni (levelezőn), így 26 éves fejjel, korábban rendőrként dolgoztam majd gls-nél voltam, mivel nem jött össze egy külföldi munka így jelenleg biztonsági őr vagyok.

Ki milyen tanfolyamot ajánl? Gondolkoztam hogy elmegyek munkavédelmisnek vagy akár személyi edzőnek (bár a másodiknál nincs biztos fix jövedelem), valamint még a barberen(borbély) gondolkoztam.



jún. 24. 07:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, lepontoznak. Nincs már okj. Az összes okj-s szakma természetesen érvényes, és marad is örökre, hiszen aki megtanult egy szakmát, azt nem lehet elvenni.

De már nincsen okj, helyette szakképesítési rendszer van, amely 3 szakaszból áll.

Alapfokra épülő, középfokra épülő, és diplomára épülő szakképesítés.


Egyébként ha jövőre egyetemet terverez(ami nem kis dolog), akkor szerintem maradj biztonsági őr(Ami egyébként nem az, hanem személy és vagyonőr), mert szerintem pár évet le tudsz húzni még a szakmában.


Esetleg az egyetem mellett, amit tanulsz, arra feküdj rá egy kicsit jobban.

jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!