Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Magyar Táncművészeti Egyetem...

A Magyar Táncművészeti Egyetemre mennyire nehéz bejutni? Milyen ez az egyetem? Mennyire kell sok elméletet tanulni? Menjek át a másik iskolába? A story lent:

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bár még nem olyan sürgős a kérdés, de jövőre 11. Es leszek és mostanában, már vagy fél éve dőlt el nálam véglegesen, hogy mindenképpen tánc irányban mennék tovább. 11éve balettozom illetve művészi tornára is jártam 5 évet. Idéntől pedig sok más műfajt kezdtem el egy helyen pl salsa, cha cha cha, rumba, jive. Mindegyiket nagyon élvezem csinálni és sokan ajánlják nekem a tánc irányt. A célom az, hogy bekerüljek oda és tanítóként, illetve táncosként kerüljek ki.

Viszont nagy dilemmában vagyok, mert most nem táncos gimibe járok, ami nem is olyan jó suli. Így felvteliztem idén egy másik helyre, fel is vettek, de nagy részt a társaság miatt nem merek oda átmenni, illetve félek, hogyha átmennék oda akkor, bár megkapnám a tökre jó képzést, de már akkor papírom is lenne mint táncos és tanár.

Így az egyetem elvégzése kb fölösleges lenne, csak ugye táncolni nagyon szeretek. És egyetemet is jó lenne elvégezni, mert az mégiscsak jobb. Mit javasoltok, menjek át abba az iskolába vagy fejlesszem még magamat más táncok terén és irány az egyetem? Nehéz oda bejutni? És jó az az egyetem?


Előre is köszönöm a válaszokat!



jún. 22. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem.
jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!