Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudom halasztani jövőre az...

El tudom halasztani jövőre az érettségit?

Figyelt kérdés
Hétfőn lenne a szóbelim,de egyszerűen nem tudok tanulni és koncentrálni. Anyukámat majdnem elveszítettem hétfőn és kórházban van,hónapokig nem fogják kiengedni és ez számomra nagyon megterhelő így is, főleg,hogy pár nap és érettségi. Szerintetek így,hogy már megírtam az írásbelit,tudok halasztani?

jún. 13. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs hogy halasztasz, ha nem sikerül az idén, újra tudod írni jövőre, viszont egyben a kettőt. Ha megbuksz akkoor az első javító vizsga ingyenes.

Hova jelentkeztél, miből gondolod hogy nem menne?

Közép szóbelin a tanáraid nyilván amennyire tudnak felpontoznak majd.

jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még van egy évem itt, mert technikumba járok. Jövőre szakmai és angol lesz. Megbukni nem fogok sztm legalábbis,de jelenleg nem vagyok jó lelki állapotban..
jún. 13. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ja akkor nem gond, hajrá!
jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ne bíztassátok már arra, hogy adja fel baszki. Anyukád se örülne neki. És hidd el, sokkal könnyebb most 3 tárgyból szóbeli, mint jövőre 4. Jövőre csak a szakmára koncentrálj. Hacsak nem koppra 25% lett az írásbelid magyarból és töriből, akkor ha eléred a minimum 6 pontot szóbelin (márpedig azt mindenkinek megadják) akkor megvan az érettségi. Ráadásul ha te magad is írod, hogy hónapokig kórházban lesz, tegyük fel jövőre meghal (ne legyen így), akkor jövőre is halasztod a dolgot? Inkább ess rajta túl, mindenki aki elmegy szóbelire, azt átlökik rajta. De ne halassz, annál nehezebb lesz később.
jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Igaza van a 4-nek. Ne add fel. Túl vagy már a nehezén, és mégis könnyebb 3 tantárgyból szóbelizni. Csak jövőre lesz rossz. Anyukád jobban van, nem? A szóbeliket könnyebben meg tudod csinálni, mint az írásbelit.
jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy még 8 tételt nem tudok. De igyekszem hétfőre megtanulni meg a többit is valahogy átnézni. Igazatok van,hogy nem szabad ilyenkor már feladnom. Hát fogjuk rá jobban van,de nagyon hosszú a gyógyulás sajnos.
jún. 15. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!