Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyengébb emelt matek érettségi...

Gyengébb emelt matek érettségivel alkalmazott közgazdaságtan?

Figyelt kérdés
Sziasztok a BCE-n jelöltem meg a szakot, ahova valószínű fel is vennének, (kb 420-30 pontom lesz)de csak az önköltségesre. Az emelt matekom alig lett 5-ös, pedig felkészültnek éreztem magam, szerintetek érdemes lenne belevágni, vagy ha nem tudom 80-90%-ra megírni feljetsem el inkább?

jún. 4. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem mentél matek állami szakra, ahova alacsonyabb a ponthatár?
jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne? Köze nem lesz az emelt matekos anyagnak a közgéhez az egyetemen. Bele lehet jönni csak tanulni kell, de nem vészes. Én jelenleg a BGE-re járok, de én is felvételiztem a BCE-re.
jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is jelenleg BGE-s vagyok, de ezen a szakon valószínű keményebb matek van azért, mint egy pszk/külkeren
jún. 6. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, de gondolom a gazdasági elemzőn lehet lesni fogok egyet ha felvesznek :)))
jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
5. Sokkal keményebb matek van és kvantitatívabb gondolkodás szükséges az AK-n, mint egy BGE PSZ-en.
jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy nem nagy durr a BGE, ezért is hagyom ott.
jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a BGE nem nagy durr, minden egyetemen ilyen a psz. Üzleti képzés, nem kell tőle sokat várni, csak amire kitalálták. Ha nem tetszett, akkor rosszul választottál. Ha matekosabb, elméleti, elemzői irány érdekel, akkor elméleti közgazdasági képzésekre kell jelentkezni vagy matek szakra.
jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!