Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Óbudai Egyetemen a KGK-n...

Az Óbudai Egyetemen a KGK-n gazdálkodási és menedzsment szakra vagy pénzügy és számvitelre érdemes menni?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam, hogy mindkettőre biztosan elég a pontom, hogy felvegyenek (van elég pluszom az okj-ből és töri emeltből) . Idáig közgázos suliba jártam. A matekkal és a közgázos tárgyakkal nincs gondom, mindig ötös voltam belőlük. Kíváncsi vagyok az itt tanulók véleményére. 😃

Kérdéseim:

Melyik szakkal lehet jobban elhelyezkedni? Melyik tanulósabb?

Melyikkel lehet jobban keresni?

Melyik az élvezhetőbb?

Milyen a német nyelv oktatása?


Ha jól néztem alapszakon egyikre se kell nyelvvizsga itt. Azt nem tudom, hogy mesterre kell-e, erről nem találtam infót. Az angollal nagyon meggyűlt a bajom, ( A szavakkal az a gondom, hogy külön-külön értem őket, de mondatban sosem.) németül jobban tudok, pedig már régen tanultam, jobban is ment, én táblázatosan jobban tudok tanulni és a nyelv is elég kötött, sok benne a kapaszkodó.


Ha kellene a nyelvvizsga a mesterre, itt a lovárit, beást vagy az eszperantót elfogadják?

A nyelvek miatt nagyon el vagyok keseredve, mindent tudok kitűnőre teljesíteni, kivéve ezeket.



jún. 4. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az Obudain nincs PSZ. Kermarketing meg gazdmen van csak.
jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!