Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kell e fizetni a javító...

Kell e fizetni a javító érettsegiért?

Figyelt kérdés
11.dikes vagyok es előrehozott emelt érettségit csináltam kémiából de ősszel mennék javítani és újra megírni 12.dikben. Kell fizetni ilyenkor is 50ezer forintot vagy így nem hogy még fenn áll a tanulói jogviszonyom?

jún. 3. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha minden igaz, akkor igen, kell, bőségesen.
jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel eleve emeltet tettél, leghamarabb az érettségi utáni ősszel írhatsz ismétlőt, és akkor már fizetni kell. (Már ha jól értem, hogy elérted a kettest, és érvényes.) Ha közepet csináltál volna, ingyen szintemelőzhetnél.
jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Az ismétlő érettségi, nem javító. Akkor javító, hogyha megbuktál. Az ismétlőért fizetni kell. De úgy tudom nem csinálhatod újra ha ezen átmentél és még fennáll a tanulói jogviszonyod.
jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ősszel csináltam a közepet az 4 es lett most meg az emeltet ami eddig 25% plusz még hátra van a szóbeli. Szóval akkor gondolom ez ismétlő lesz. De nem úgy van hogy amíg fenn áll a tanulói jogviszonyom addig ingyenes?
jún. 3. 16:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem, az első érettségi ingyenes.
jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha ennyire gyenge lett ne menj el szobelire, majd a rendes erettsegi idoszakban ujraprobalod.
jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De mi történik ha nem megyek el szóbelire?
jún. 3. 19:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha nem jelenek meg a szóbelin akkor instant bukás és mehetek kötelrzően javítóra így pedig még megvan a kettes
jún. 3. 19:39
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Mivel nem kotelezo erettsegi targy, ezert a javito nem kotelezo.

Feltetelezem, hogy terveid vannak az emelt kemiaval. Ha igen, azzal a kettes emelttel sehova nem fognak felvenni es kijavitani sincs lehetoseged amig suliba jarsz. Ha nem mesz el szobelire, akkor legalabb lesz lehetoseged a rendes erettsegi vizsgaidoszakban 12. ev vegen javitani (ha akarsz).


Kerem szepen erre is az osszes 0%-os ertekelest.

jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ismétlőt se írhatok ősszel?
jún. 3. 20:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!