Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tapasztalatok a BME űrtechnoló...

Tapasztalatok a BME űrtechnológiai szakember/ ELTE űrtudományi szakember képzésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez egy három féléves, levelezős szakirányú továbbképzés. Érdekelne, viszont eddig semmilyen véleményt/tapasztalatot nem hallottam róla. A tandíj nem kevés, 500.000 Ft/félév és nem tudom, hogy megérne-e ennyit.

Nagyon örülnék, ha tudnék valakivel beszélni, aki oda jár(t). Általános tapasztalatok érdekelnének pl. mennyire színvonalas a képzés, mennyire teljesíthetők a tárgyak, milyen gyakran vannak órák stb.



#egyetem #BME #ELTE #szakirányú továbbképzés #űrtechnológiai szakember #űrtudományi szakember
jún. 3. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Mégis hova a tökömbe akarsz elhelyezkedni ilyen képesítéssel? Biztos érdekes lehet meghallgatni de ha nem rendelkezel valami éppkézláb és piacképes diplomával akkor ennek az égvilágon semmi munkaerőpiaci értéke nincs. Egyáltalán mi a végzettséged jelenleg és mi a célod a szak elvégzéséd követően?
jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Mérnöki diplomám van és abban is szeretnék dolgozni a jövőben is. A szak elvégzésével az a célom, hogy kicsit tágabb perspektívában tekintsek a világra. Mindig is érdekelt az űrkutatás, ezért úgy gondoltam jó hobbi lenne ennek a szaknak az elvégzése. Viszont -az ára miatt- csak akkor mennék a képzésre, ha valóban színvonalas az oktatás. Szóval röviden: csak tanulni szeretnék valami újat és izgalmasat.
jún. 5. 15:41
 3/4 anonim válasza:
100%
A Bme-t mondanám inkább mert ott vannak olyan projektek ahol kisebb műholdat terveznek(msc hallgató diákok ) és ha minden jól is megy akkor fel is lövik őket, így szerintem ha az érdekel akkor ott be tudnál kapcsolódni azokba a projektekbe és lenne egy nagyobb rálátásod, hogy és mint vannak a dolgok.
jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon köszönöm a választ! :)
jún. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!