Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bejutni a jogira...

Van esélyem bejutni a jogira ha három tárgyból emelteztek mindharom olyan 80-90% os és ezek mellett egy c1es nyelvizsga?

Figyelt kérdés

Persze ezt a mostani, új pontozási rendszer alapjan kérdem.

Az intézmény pontokat biztos kimaxolom mert sok versenyem volt jó helyezésekkel, meg persze a nyelvizsa meg a 3 emelt tárgy.

A töri földrajz, és a német.

Valamint ha a középszintű érettségik is olyan 90 %osak



máj. 29. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Simán
máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Minek 3 darab emelt, miért nem elég 2?
máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hova akarsz bejutni?

Földrajzot nem fogadnak el, és csak két emeltet számítanak bele...

máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Melyik egyetemre, milyen formájára? Mert van 7 az országban

Egyébként pedig nem jogi, hanem jog.

A C1-es nyelvvizsgát nem számítják be, ha lesz két emelted.

Előbb nézz utána a követelményeknek, mert fogalmad sincs a pontszámítási rendszerről.

máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez a kérdés totál kamu.

Sok versenyen voltál..Mégis mi volt az a sok verseny? Tudtommal csak az OKTV számít bele, de az se minden egyetemen.

És szerinted neked a 3 emeltet, sok versenyt, és C1 nyelvvizsgát mind beleszámítják az intézményi pontokba?:)🤡

máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

“a nyelvizsa meg a 3 emelt tárgy.”


???

Nyelv+vizsga= nyelvvizsga.

Vesszőhiba:

… a nyelvvizsga, meg a 3 emelt tárgy.


A helyesírást gyakorold, mert ez így nagyon durva.


A jogban egyetlen vessző is számít az értelmezésben.


Aki komolyan készül a pályára, a posztjaiban is ad magára. Mindig.

máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6os. Egyszerűen röhejes vagy.


Az hogy egy ilyen hülye oldalra nem irok hibatlanul az nem azt jelenti hogy analfabéta barom vagyok.

Nem fogok figyelni itt ezen a haszontalan oldalon a magasságokat megfogalmazni meg minden mozdulatra figyelni. (egyébként csak az ilyen emberek miatt haszontalan az oldal)

Többek között azért sem figyelek erre mert engem sem érdekel hogy kinek milyen helyesírási hibát vét ha megértem mit kérdez.


Ez mellett ha meg kamunak gondolod 5os akkor csak azt tudom mondani hogy neked nem váló se ez az oldal de az emberi kapcsolat tartás sem. Ha ennyire mindent megkérdojelezel.

Egyébként igen sok versenyem van mert már vagy 10 éve kosarazom ez mellett tortenelem es irodalom OKTV is voltam.


A masik... Azert kell 3 mert a nyelv emelt es a torténelem kötelező. A foldrajz meg csak választott es így megcsonalom emelten mert megy valamint érdekel is es igen elfogadják a földrajzot mint 5. targy.


Ironikus ez az egész...

Én nekem lett volna kérdésem, amire egy normalis választ sem kaptam... Sőt nekem kellett még valasuolnom mert akik hozzászoltak egy csapat birka mar megpocsássatok.

De ha nincs bennetek egy csepp jo indulat sem akkor kerlek keressetek valami mas elfoglaltságot ahol minimum 30 kmes korzetben nincsen ember, de még virtuális közösséghwz való csatlakozás lehetősége sem adott.


Figyeltem arra hogy a legkevesebb vesszőt tegyem ki valamint minél kevesebb ékezetet hasznaljak. Remélem ez a legnagyobb örömötok az eletben

máj. 29. 15:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Versenyeredményem
máj. 29. 15:35
 9/11 A kérdező kommentje:

6os aki meg képes emberi erzelmekre vagy van benne jó indulat az először válaszol/segít.


De te hany eves vagy?

10?

Mert az ilyenek mondanak ilyeneket. Osztják az észt aztan neki sincsen.

Neked fogadni merek nincs érettségid. Vagy legalábbis olyan amit te irtal es nem megvetted.

Mert nem a kerdere valaszoltal. Egy kerdes ertelmezésére sem vagy erett.

máj. 29. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
100 pont lehet maximum az intézményi pont, azt 2 emelttel, amik külön külön 50 pontot érnek ki is maxolod. A másik 400-at az érettségidből tudod számíttatni (2 emeltnek a százalékát duplázod). Hiába van 5 C1-ed meg 8 sportágból vagy európa bajnok, csak 100 intézményi pontod lehet. De 3-ból tényleg hülyeség mivel mondom, 2 jóra megírt emelttel simán bent vagy, a közepeket nem is nézik és a harmadik emelted sem.
máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!