Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igazságügyi orvoszakértőnek...

Igazságügyi orvoszakértőnek hol tanulhatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Először elvégzed az orvosit vmelyik orvosi egyetemen (SE, SZTE, DE, PTE), aztán szakosodsz.
2010. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok. közben már kideritettem, hogy patológiára kell szakosodni az orvosi után. de ezen felül még kell valamilyen plusz képzést is elvégezni, hogy IGAZSÁGÜGYI orvosszakértő legyen belőlem?
2010. okt. 25. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem baj ha van valamilyen jogi vagy kriminál diplomád
2010. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hát ártani biztos nem árt, de nem szükséges. Meg kinek van még ereje orvosi meg sok év szakosodás után jogot is végezni?...


Kérdező: Elnézted. Általános orvosi diploma megszerzése után igazságügyi orvosszakértő szakképzésre kell menned. Nem kell hozzá patológia is pluszban. Amúgy az orvosi egyetem 6 év, a szakképzés pedig 5.

2010. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szóval...

először Orvosi Egyetem.

Ha végeztél érdemes szerezni némi tapasztalatot.

Igazságügyi szakértőnek az igazságügyért felelős miniszter nevezhet ki. A szakértővé válásról a KIM, vagy IRM honlapján tájékozódhatsz.

[link]

Miután kineveztek belépsz egy Igazságügyi Szakértői Kamarába, és kezdheted a munkát.

2010. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!