Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit válasszak fakultációnak?

Mit válasszak fakultációnak?

Figyelt kérdés
Most vagyok tizedikes és nemsokára el kell döntenünk , hogy miből szeretnénk emelt érettségizni és, hogy mit akarunk felvenni emelt fakultációra. Én a BME építészmérnöki karára szeretnék bejutni és most ott állok hogy kell majd hozzá a matek érettségi + vagy a fizika vagy az építési és építészeti alapismeretek. Műszaki szakközépiskolába járok így mindkettőt le tudnám tenni, de érdemes lenne megpróbálnom mindkettőt vagy inkább csak az egyiket? Most teljesen tanácstalan vagyok, mert még behozták azt is, hogy 1 tantárgyból kötelező emelt szinten. Mert ha mindkettőből akkor a jobbat tudom majd érvényesíteni míg ha egyet akkor meg arra jól fel tudok készülni. Ki mit ajánl?
2010. okt. 24. 17:45
 1/3 anonim válasza:
Boronkay szaga van a leírásodnak. :D Mindkettőből ajánlanám az emeltszintűt.
2010. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Boronkay-s vagyok. És köszönöm szépen
2010. okt. 24. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy ha kilátásod van nyelvvizsgára,akkor elég egy emelt:-)
2010. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!