Hogy is van ez az OKJ-s képzésekkel?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy 23 éves korig ingyenes az első, de 23 éves korig be kell fejezni vagy elég, ha 23 éves korod előtt elkezded? Hogy van ez?

Köszi!


2010. okt. 22. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Suli függő. A legtöbb helyen 23 éves korig kezdheted el, de pl ahol én tanulok, ott addig kell befejezni.

Találd ki, hogy hova szeretnél menni és ott érdeklődj utána.

2010. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
énis most vagyok ebben a helyzetben, 22 vagyok, és nagyon nehezen találtam sulit mert csak az 1 éves képzésekre vettek fel mert 23 éves koromig bekell fejeznem. Volt olyan suli is ami utólag közölte hogy mégsem mehetek a 2 éves képzésükre...tehát jobb tisztába lenni ezzel.
2010. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! mindenképp érdeklődök akkor a sulinál, bár még annyira nem aktuális, 1 év múlva lesz csak az, akkor leszek 22.
2010. okt. 22. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!