Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi szervező alapszak...

Egészségügyi szervező alapszakot érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni és tovább szeretnék tanulni. Győrben a Széchenyi Egyetemen találtam az egészségügyi szervező szakot ami nagyon tetszik,de kell hozzá alkalmassági vizsga.sehol nem találtam,h mit várnak el ott.Valaki tudna nekem segíteni?ÉS szerintetek érdemes ezt tanulnom?
2009. jan. 3. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én Győrben tanulok egészségügyi szervezőnek. Nagyon nagyon szeretem, szerintem mindenképpen megéri ilyet tanulni. Alkalmassági vizsgától nem kell félni csak általános dolgokat kérdeznek, pl hogy hívnak, miért ezt a szakot választottad meg hasonlók. Nem tudom mennyire aktuális még a dolog, lehet hogy már rég ott tanulsz? :)

Üdv.

2009. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Malnacska001 válasza:
Szia! Mesélnél nekem bővebben a szakról? Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek, és hol lehet vele elhelyezkedni?
2010. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel, főleg mivel ügyviteli képesítésem van és arra szeretnék építeni.


Valaki meg tudná mondani, hogy mennyi biosz van és mennyire hajaz a szak az ügyvitelre? Kell kórházba menni gyakorlatra és hasonlók? A mentális alkalmasság megítélése az alkalmassági vizsgán elég taszítóan hangzik.

2012. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!