Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kik akarnak a BGF-PSZFK-ra menni?

Kik akarnak a BGF-PSZFK-ra menni?

Figyelt kérdés

Én oda szeretnék menni csak még nem tudom h azon belül hova..majd elválik.

Ha vki most 12-es és oda szeretne menni.. akkor majd írok privibe.. és msn.;) h legalább ne ismeretlenül menjek oda..:D

kösziii.(K)


de olyan is írhat aki esetleg oda jár..:D

amugy milyen suli.? vki azt mondja a legszarabb vki meg azt h nincs jobb nála. szerintetek.?


2010. okt. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Megsúgjam? Édes tökmindegy, eddig hogy tanultál, és az is teljesen mindegy, hány év alatt fogod elvégezni, kutyát se érdekli hányas átlaggal.


HA MA ÉS A JÖVŐBEN NINCS PROTEKCIÓD EGY IRODAI MUNKAHELYRE!


a bgf ugyanis még mindig ontja magából a diplomás munkanélkülieket.

2010. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nekem is ez lesz első helyen. Én inkább csak jót hallottam róla:D
2010. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát elvileg nekem is..:D amugy énis..:D szval fogalmam sincs, hogy most mivan.:D
2010. okt. 25. 17:06
 4/5 lexi900926 válasza:

Szia!

Én a PSZF-re járok, és imádom! Mindenképpen csak ajánlani tudom, nagyon jó a légkör, jók a tanárok, és a legmodernebb technológia segíti a tanulmányaidat...a diplomás munkanélküliség hülyeség, ezzel azok vigasztalják magukat, akik nem tudták elvégezni. Tagja vagyok a Hallgatói Önkormányzatnak, és nagyon sok olyan embert ismerek, akik azonnal kaptak munkát. A szakmai gyakorlatnál is segít az iskola helyet találni. Bár azért azt fontos tudni, hogy nem könnyű, de statisztikai adatok és egyéb tények bizonyítják, hogy az ország egyik legértékesebb diplomáját kaphatod a kezedbe :)

2010. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam nyílt napon 7-én és nagyon megtetszett.:D
2011. jan. 9. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!