Milyen mesterre mehetek pénzügy számvitel diplomával?

Figyelt kérdés
Nem igazán vonz már a gazdaságtudomány tere, eddig úgy voltam vele, hogy a számvitel mestert még megcsinálom, mert azzal könnyebb álláshoz jutni. De tudtok olyan mesterről, ahol figyelembe veszik a GTK-s diplomát, de szinte teljesen más irányt tudnék vele tanulni? (hasonló a BME-n a kommunikáció és médiatudomány mester, de írjátok még kérlek)

2023. okt. 13. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy bsc-s kitudja keresni az egyetemi honlapon hogy elfogadják -e
2023. okt. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvi, táblázatok, bemeneti feltételek mesterre, ctrl+f számvitel
2023. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen lehetőséget látsz egy komm.és médiatud mesterben amiért odadobnál és pénzügyi vagy számvitel mestert? Egy emberi erőforrás tanácsadó mesterrel is előrébb lennél, mint a kommunikációval.
2023. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es: és akkor már megkérdezni nem is szabad? Ahova járok ott 4 mester van, egyik se tetszik, de olyanoknak kínálnak mestert, akik nem is gtksok, hanem pl orvosok, van egy olyan mester ami az orvosi pénzügyre megy rá. És kezd elegem lenni h minden szaknak van kB lehetősége teljesen más szakirányba is belekóstolni úgy, hogy az eredeti tudásukhoz kapcsolódik, csak kB én nem találok ilyet. A kommenteddel nem lettem előrébb sajnos


#3 azért mert érdekel a filmek mögötti háttérmunka, de nem akarok hr-es lenni, nekem az túl sok emberi interakció 8 órában

2023. okt. 14. 22:02
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi 2es
2023. okt. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!