Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek érettségi után...

Hova menjek érettségi után szerintetek?

Figyelt kérdés

Lassan döntenem kéne, vagyis kíváncsi vagyok milyen irányba szeretnék menni. Most 10.-es vagyok egy 8osztályos gimiben. Kedvenc tantárgyam a matek, szeretem még a kémiát, fizikát és biológiát. Sportolni is szeretek (szertorna, lovaglás) de azzal nem hinném, hogy tudnék kezdeni valamit is, mivel gyógytesire kell járnom (enyhe gerincferdülés, görbe hát) meg lassan futok és utálok is.

Elég lassú a felfogásom XD, lassan tanulok, szóval nem szeretnék nagyon sokat tanulni. Tehát orvosi kizárva, már azért is mert nem nekem való, hogy emberekkel foglalkozzak. Bár az alternatív gyógymódok, a természetgyógyászat, az egészséges életmód érdekel, meg az ezotéria.

A humán dolgok nem érdekelnek: irodalom, történelem, gazdaságföldrajz és hasonlók, ezeket még nehezebben maradnak a fejemben.

Rólam annyit, hogy csöndes, magányos lány vagyok, de talpraesett, többnyire egyedül jobban el tudok szórakozni ( szeretek rajzolni, kézműveskedni, imádok énekelni, zenélni, álmodozni) lehet kicsit elvont vagyok , ezért nincs sok barátom, viszont nagyon megválogatom kit nevezek a barátnak. :)

Valami olyan munkát szeretnék lehetőleg, ahol nem kell 8 órát a seggemen ülni és papírokat írogatni, annál izgalmasabbra vágyom.

Bocsánat a terjengős leírás miatt, de mindent lényegesnek találtam ahhoz, hogy valami frappáns választ kapjak :)


2010. okt. 16. 18:55
 1/2 anonim válasza:
Óvónő, tanár, vagy valami olyan iskolába ahol ha kijártad dolgozhatsz az államnak, mert csak azok a munkahelyek a valamire valóak.
2010. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen reál szakot ajánlanék, mérnökit, vagy egyéb természettudományost.


Az első válaszoló, remélem, saját magát sem vette komolyan.

2010. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!