Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyes mellett milyen tanfolymot...

Gyes mellett milyen tanfolymot- iskolát érdemes elvégezni amivel el is lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok, lassan el kéne helyezkednem. A gyerekek születése előtt 3 műszakban dolgoztam. A végzettségem kereskedelmi szakközép. Sajnos ma már a kereskedelemben is több műszakos munkarend van. Már elvégeztem egy alapfokú számítógépes tanfolyamot, de tényleg csak az alpokat tanították meg. Sajnos nyelvtudásom nincs (minimális orosz). Valami olyasmit szeretnék amivel úgy tudnák elhelyezkedni, hogy napközben dolgoznék (egy műszak). Amihez lenne kedvem (ingatlan és értékbecslő) az sajnos a mi városunkban nem indul. Fodrász, kozmetikus ...ilyesmi kilőve semmi kézügyességem. Jó beszélőkém van érdekel a számítógép. Nem vet fel a pénz ezért valami kifizethető összegű dologra gondoltam. Itthon nem tudok tanulni. TANÁCSOKAT ÖTLETEKET VÁROK NEM LENÉZŐ LESZÚRÓ VÁLASZOKAT
2008. jan. 6. 15:08
 1/2 anonim válasza:
74%
SZIA ÉN AZT TANÁCSOLOM MENJ BE A MUNKAÜGYI HIVATALBA OTT TUDNAK SEGITENI ÉN UGY TUDOM ŐK TÁMOGATJÁK IS DE EZ NEM BIZTOS.SAJNOS MA MÁR NEHÉZ MUNKAHELYET TALÁLNI AKÁR VAN CSEMETÉD AKÁR NINCS.SZORITOK ÉS SOK SIKERT
2008. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! A helyi munkaügyi kp mindenhol indít támogatott tanfolyamokat. Most év elején nagyobb az esély mert az állami támogatásokat mostanság kapják meg. Menjél be és bátran kérjél segítséget és bocsásd előre , hogy az anyagi helyzeted miatt támogatott tanfolyamot keresel. Ezeknél ha lejárt már a gyesed a tanfolyam idejére segélyt is kapsz és ha sikeresen elvégezted akkor az álláskeresésben is segítenek. Ha viszont nem sikerül a vizsga akkor a tanfolyam díját vissza kell fizetned én így tudom. De a mü kp-ban mindent el fognak mondani...Sok sikert!!
2008. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!