Az Adyligeti Rendészeti Szakközépisk. Mikor lesz nyílt nap?

Figyelt kérdés
18/L vagyok,és szeretném megnézni a sulit,mielőtt jelentkezek,de a honlapjukon nem találom a nyílt napnak az időpontját.Aki tud erről vmit,az légyszíves írjon!Előe is köszi!:)
2010. okt. 11. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Még csak most indult a tanév. Mivel februárban nem indul keresztévfolyam, csak a jövő évi szeptemberi jöhet szóba. Arra meg még korai lenne nyílt napot szervezni.
2010. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ,de nem értem.a szegedi sulinál már október 14.-én,és november 11.-én van nyílt nap.
2010. okt. 11. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, pedig ott sem lesz keresztévfolyam...
2010. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akk most mivan? XD Írjatok lécci!:)
2010. okt. 11. 21:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Te amúgy odajársz suliba?
2010. okt. 11. 21:53
 6/9 anonim válasza:
2011. január 13-án lesz, én is megyek, de egyedül, ha társaságra van szükséged írj:D
2010. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Persze én az Adyligetire gondoltam.
2010. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na végre tudok legalább egy időpontot...ezer hála neked :D
2010. dec. 8. 16:02
 9/9 anonim válasza:

Ha elfelejtetted volna ezen a héten lesz csütörtökön:

09.00 Megnyitó


09.05 Általános tájékoztató a szakközépiskoláról, a képzésről


09.20 A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója a szervezet felépítéséről, feladatairól és az elhelyezkedési lehetőségekről


09.35 A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatója a szervezet felépítéséről, feladatairól és az elhelyezkedési lehetőségekről


09.50 A Készenléti Rendőrség tájékoztatója a szervezet felépítéséről, feladatairól és az elhelyezkedési lehetőségekről


10.05 A Repülőtéri Rendőr Igazgatóság tájékoztatója a szervezet felépítéséről, feladatairól és az elhelyezkedési lehetőségekről


10.30-12.30 Bemutatók


* Red Man

* Tájékoztató a fizikai (erőnléti) vizsga követelményeiről, a vizsga feladatainak bemutatása

* 2. számú gyakorló bázis bemutatása

* Tantermi épület bemutatása

* Fegyverzettechnikai bemutató

* Akadálypálya, lőtér bemutatása (időjárástól függ)

* Tanulói szállás bemutatása


12.30 Tájékoztató a felvételi eljárásról


12.45 Pályaválasztási tájékoztató


13.00 Kötetlen találkozás, beszélgetés a DÖK tagjaival, tanulókkal

2011. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!