Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elmenni asztalosnak?

Megéri elmenni asztalosnak?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi h. milyen a suli ahol ezt tanulják, milyen a munka és h. milyen a fizetés.

(én egy 16 éves gyerek vagyok és lehet h. elmennék inkább asztalosnak.)


2010. okt. 6. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én ugy gondolom és úgy is tapasztalom a környezetemben,hogy a kétkezi munka a legkifizetődőbb.Jó szakmunkásra mindig szükség lesz.
2010. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Igen, nálunk az asztalos 4.000 Ft-os órabérrel dolgozik...

Szakmunkásképzőben tanitják és ha jó leszel a szakmádban, akkor nagoyn megéri szerintem.

A munka, ha szereted a fát, akkor jó.

2010. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az nagyon megéri! de nem szakmunkásképzőbe, hanem technikusival. szóval lenyomod a 4 éves szakközepet + érettségi, és ötödévben a technikusi. könnyű elhelyezkedni és elég korrekt a fizetés nyelvtudás és diploma nélkül. arról nem is beszélve, ha esetleg beszélsz németül és átköltözöl kicsit ausztriába, ott meg már színte álomfizetést lehet vele kaszálni. szóval az egyik legjobb középfokú végzettség.
2010. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én asztalos vagyok technikummal több, mint 14 év gyakorlattal, Somogyban élek, dolgozom. Ez a könnyű elhelyezkedni, meg, hogy 4000ft óránként ez ugye nem magyarországon van??? :-))))

80 ezer nettóért dolgoznak errefelé az asztalosok..... ha van munka....

2010. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig Tolnában van ez a 4000/óra...
2010. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az nem 400 véletlenül?????

mert egy jól kereső üzletember nem keres 4000Ft-ot óránként

2011. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na az kemény akkoriban volt 4000ft-os órabér? Jelenleg max a napibér 4000 már ha 10-órában nyomja az ember...
2018. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!