Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit keres 1 sima rendőr...

Mennyit keres 1 sima rendőr külömböző rangokban?

Figyelt kérdés
És mennyit keres 1 nyomozó? mikor mehetnek nyugdíjba? és kb mekkora összegű nyugdíjt kapnak?
2010. okt. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

KülöNböző, és nem rangja van, hanem rendfokozata!


Az fizetésük pedig a közalkalmazotti bértábla alapján van kiszámolva:

[link]

2010. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%
Egy sima kezdő járőr 90-100 nettó.De van aki 10 év után sem kap sokkal többet. A nyugdíj az új, jelenlegi Hszt. szerint minimum 25 év tényleges hivatásos szolgálati viszony és 50 éves kor. Ekkor kapja meg a teljes nyugdíjat. Ha előbb meg van a 25 év , de nincs 50 éves , akkor csak 50 %-kal mehet el. NE MENJ RENDŐRNEK!
2010. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mért ne menjek rendőrnek? Idegesítenek a mostani rendőrök hogy full beszariak és csak világítás nélküli biciglizőket mernek megbüntetni de a cigánytelepre már ki se mernek menni -.- Talán én a jó fizkumommal tudnék tenni ez ellen. remélem :S
2010. okt. 5. 22:06
 4/8 anonim válasza:

Ott a pont!

Apám nagybátyja rendőr volt.. apum mesélte, hogy egyszer megálltak, bement az első házba egy-két pofon, aztán szaladtak világgá az ún. kissebségiek..

Ma mi van? Pár rendőr bemegy minden felszereléssel és futva menekülnek ki ők..

Azt sem értem, hogy miért a rendőröket kell utálni a tüntetéseket, és stb.

Lány vagyok, rendőr szeretnék lenni! Az más dolog, hogy nem lehetek..

2010. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
miért ne legyen rendőr? én is lány vagyok most fejezem a középsulit és rendőr szeretnék lenni. nemtudom sikerül e bejutni :S
2010. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá!!! ;)
2010. okt. 6. 23:00
 7/8 anonim válasza:
2011. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

BiciKli, külöNböző, és rendfokozat!


Alkalmas vagy rendőrnek!

:D

2011. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!