Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem salgótarjáni...

Óbudai Egyetem salgótarjáni intézménye?

Figyelt kérdés
Nemrég értesültem az OE kihelyezett 6 féléves villamos-üzemmérnök Bprof képzéséről. Mik a tapasztalataitok az ide kihelyezett kampuszról, mit gondoltok magáról a képzésről? Erősen gondolkodom azon hogy belevágok miután végeztem a mostani egyetemi tanulmányaimmal.

2023. febr. 18. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem megeri a kepzes, ne hallgass rájuk. Ha el akarsz netán onnét szabadulni akkor evvel a papírral majd eltudsz ha tényleg megérted a dolgokat. Amugy mondok valamit: a végzés helye nekem eddig maximum a legelső allasinterjun került szóba. Azóta vezetőként dolgozom és meg csak a diploma kB szoba sem került munkahely valtasoknal , az eddigi tapasztalatok viszont annál inkább .
2023. febr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 totolala ***** válasza:
24%
Minek teszel fel kérdést ha csak a saját magad megerősítése a cél? Kezdd el aztán csá. Senkit nem érdekel.
2023. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra voltam kíváncsi, természetesen nem az itteni válaszok alapján döntést hozni volt a szándék #12.
2023. febr. 21. 16:29
 14/19 NTBS ***** válasza:
90%
Szerintem bátran mehet. A munkahelyen nem nézik honnan van a diplomád.
2023. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van a kérdezőnek: a felvi.hu adatai szerint idén összesen egyetlen első helyes jelentkező van a salgótarjáni villamos üzemmérnök képzésre; az összes jelentkezők száma pedig 5. Következésképp a képzés idén szeptemberben biztosan nem indul el.
2023. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

#14

De. Nem mindegy, hogy a Gábor Dénes óvodából vagy a bme-ről van. 😉

2023. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16

Húha bratyesz mennyire érezted magad menönek péntek reggel 7-kor a cigiszünetben mikor idelötted ezt a kommentet a mininálbérezésü operátori munkádból?

2023. ápr. 15. 00:15
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Tetszik ahogy 0 ismerteti alapon feltételezéseket állítani fel, mert nem tetszett amit mondok. Ha gyerek vagy oké, viszont ha felnőtt vagy, akkor ne építs fel egy egész elméletet ismeretanyag nélkül.
2023. ápr. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18

Nem kell ismerjelek, lerí rólad hogy egy világi nyomorult vagy, csak köpködsz felfele de nem veszed észre hogy rád esik vissza. Egy igazi semmirekellő megveszekedett idióta vagy pali.

2023. ápr. 20. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!