Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ tanfolyam, hogy keressem még?

OKJ tanfolyam, hogy keressem még?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan okj-s tanfolyamot keresni,ami mostanában indulna. Mivel ez lenne az első okj tanfolyamom és még nem vagyok 22 éves,ezért ingyenes lenne.DE ami tetszene tanfolyam, az mindegyik pénzes lenne...most akkor hogy is van ez?Beírhatom akár hogy a gugliba,kiad nekem sok sok oldalt,de mindegyiknél ott van,hogy mennyit kell érte fizetni.

Hol találok tehát olyan okj tanfolyamos oldalt,amin van olyan amiért tényleg nem kell fizetni, legalábbis nem százezreket.

Ja és még az fontos,hogy Székesfehérváron is induljon.

Ami érdekelne az a művészettel, egészségüggyel, vendéglátással(szakács, cukrász) és környezettel kapcsolatos leginkább.

De mondom, semmit nem találok=( Teljesen elkeseredtem már, hogy nem találok semmit, pedig elvileg kellene,hogy legyen ilyesmi.Már mindent végigböngésztem:S


Légyszi aki tud próbáljon segíteni!!!


2010. okt. 4. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyébként ez nagy becsapás, én is kinéztem anno magamnak 2 szakot, hát mindkettőért pénzt kértek, és sehol se találtam meg ingyenesként... Szóval amit te kinéztél, lehet pénzes...

Van ahol meg meghirdetik úgy h nemkell fizetni, közbe beíratkozás után szembesülsz azzal h perkálni kell (regisztrációs költség stb)

Pl én néztem egy szakot, ingyenes volt, aztán meghatározták h "Aki OKJvan NEM rendelkezik, annak havi 10 ezer ft, aki pedig rendelkezik annak 18 ezer ft"

szval ennyi :/

2010. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom honnan vetted azt hogy az első okj-s tanfolyam ingyenes. Ilyen nincsen...az első okj amit nappalin végzel az ingyenes. minden tanfolyamért fizetni kell...néha van olyan hogy nem, amit önkormányzat indít vagy valami, de ezeknek köze nincs ahhoz hogy első vagy nem első okj.
2010. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amit önkormányzat indít az ingyenes ez igaz.

Én nappalira mentem volna, több helyet néztem ki, mindenhol kellett vna fizetni, amit írtam, reg. díj, meg hogyha nincs még okj-m akkor kedvezményes tanfolyamdíj stb

2010. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!