Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes egy lánynak rendészeti...

Érdemes egy lánynak rendészeti szakközépiskolába menni?

Figyelt kérdés
18/L vagyok,és érdekelne a véleményetek pl.a csopaki rendészeti szakközépiskoláról.A neten nem találtam hivatalos honlapot róla.Nem tudom,h lány létemre mennyi esélyem lenne bejutni ilyen helyre.Szerintetek nagyon kemény egy rendészeti suli egy lánynak?Én 162 cm magas vagyok,58 kg.A tanulmányi átlagom 3-as.Örülnék a válaszaitoknak :-)
2010. okt. 3. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
egy csomó lány rendőr van. szerintem nem lehet nagy dolog, végülis csak rendőrök lesznek. :-P
2010. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha szeretnéd,akkor próbáld meg.Arról nem írtál,hogy van-e valamilyen betegséged.Egészségügyi kizáró okok vannak,amit itt tudsz megnézni: [link]

A te esetedben egy kicsit bajos a magasságod,de max.nagyon kihúzod magadat,amikor mérnek.

A tanulmányi átlagot nem tudom,hogy mennyi pont szükséges,de a továbbtanulási könyvekben biztos írják,hogy hány ponttól vettek,illetve vesznek fel.

A keménységről kérdeztél:hát az biztos,hogy nem egy fodrászképző.Ha nincs elég kitartásod,vagy egy kicsit gyengébb az idegrendszered,akkor felesleges jelentkezned,mert úgyis abba fogod hagyni.Egy rendőrnőnek keményebbnek kell lennie,mint egy pasinak,mert mindenki előítéletekkel van a nők iránt.Nekünk meg bizonyítanunk kell.

Ha van konkrét kérdésed,várom!

2010. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szija!köszi a válaszod...és igen lenne kérdésem is.a szövegből azt szűrtem le,hogy csajszi vagy,és talán oda is jársz a rendészetire...a pasik ugye nem fognak lenézni azért mert csaj vagyok?mert azt nagyon nem bírom,és olyan helyre nem szeretnék jelentkezni sem.
2010. nov. 6. 15:10
 4/5 anonim válasza:
Igen,lány vagyok és egy pár évvel ezelőtt végeztem.Én konkrétan Szegedre jártam.Azt,hogy nem néznek le,nem tudom garantálni.A tanárok nagy része nagyon rendes volt,de van aki ,,nőellenes"szerinte nincs helye a szakmában.Ha nem bírod a kritikát és a parancsuralmi rendszert,akkor szerintem felesleges jelentkezned.Sajnos ez ezzel jár:van egy parancsnokod,akinek csak annyit mondhatsz,hogy parancs értettem.Aztán magadban olyan melegebb égtájra küldheted el,ahová csak akarod,de akkor és ott nem célszerű megszólalni,mert úgyis te húzod a rövidebbet.De egyébként,ha ezt betartod,nem lesz baj,túl lehet élni,sőt nekünk nagyon jó kis szakaszunk volt és jókat lehetett dumálni,hülyéskedni és bulizni velük.Ne haragudj meg rám a válaszomért,de én csak teljesen őszinte vagyok hozzád.A felvételi tájékoztatókban és a nyílt napokon ilyeneket nem közölnek az emberekkel.Ha van még kérdésed írj!
2010. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia!húú most per pillanat nem jut eszembe több kérdés,de ha felmerül bennem még valami,akk hozzád fogok fordulni.amúgy dehogy haragszok meg!csak a valóságot közölted.nagyon rendes vagy,köszi!:)
2010. nov. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!