Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia középszintü érettségire...

Kémia középszintü érettségire melyik könyvet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Amiben tényleg minden benne van amire szükség lehet.Már nem vagyok középiskolás,úgyhogy nem csak afféle "felelevenitésre" lennw szükségem,hanem tényleg átfogó könyvre
2010. szept. 29. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kémiából fogok érettségizni és én is a nulláról kezdem, a tanárom több könyvet is javasolt, amiket meg is vettem, néhányról tudok egyenlőre véleményt mondani.

Villányi Attila- Kémia a kétszintű érettségire (ehhez van még feladatgyűjtemény is) Én szeretem, mert érthetően magyaráz, és összefoglaló feladatokat is tartalmaz a témák végén, plusz ehhez jön a feladatgyűjtemény része, amiben meg egy vagon példa van gyakorlásnak.

Villányi Attila- Ötösöm lesz kémiából+ megoldások

Itt még egyenlőre nem tartok, de belenéztem és kizárólag feladatok vannak benne.

Czirók Endre- Saját kémialaborom a sikeres érettségihez. Ebben csak kísérletek vannak, amiket az érettségin is kérdezhetnek és jár hozzá egy dvd is.

Ezeken kívül megvettem még az "Ennyit kellene tudnod kémiából" c. könyvet, ami csak magyarázó. Én ezt is szeretem, egyszerre tanulok ebből és a "Kémia a kétszintű érettségire" könyvből.

Remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nagyon sokat segitettél igen! Meg is rendelem mindegyiket szerintem,amit felsoroltál.A részletes leirásnak külön örülök,nekem mindneképp olyanra is szükségem van ami elmagyarázza a dolgokat.
2010. szept. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!