Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen a szabvál tárgyak...

Egyetemen a szabvál tárgyak is felkerülnek az elearningre?(Debreceni)

Figyelt kérdés

Sziasztok

ahol van elearning felület és a kurzusokhoz feltöltött előadás anyag, ugye amik a mintatanterv szerintiek, oda feltöltik a szabválokat is? mármint létrehoznak külön kurzus neki?

az a problémám akadt, hogy van egy szabvál nyelvi tárgyam, és egy időpontban van egy másik szabvállal, viszont semmiképp sem szeretném egyiket sem leadni, plusz kellenek is a szabválokból a kreditek, és nem nagyon enged a neptun mást felvenni

talán az nem is lenne gond ha nem vagyok jelen mindig az előadásokon, csak az anyagot nem tudom honnan tudnám megszerezni a vizsgához való felkészülésben, és a többi hallgató közül senkit sem ismerek, valamint nem hiszem hogy bárki örülne neki hogy ő bejár, én nem és el kell küldözgetnie az anyagot

vagy egyetemen mennyire lehet ilyet kérni a másiktól? nem egy-egy alkalom lenne hanem ugye egész félév



2022. szept. 4. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Más egyetemre járok, de nálunk a szabvál tantárgyaknak is szoktak mindig külön létrehozni ilyen "mappát", és oda mindig mindent feltöltenek. Szerintem ez a normális, mert attól még, hogy nem kötelező tantárgyak, attól még ott is van tananyag, valahova csak fel kell azt is tölteni. Szóval szerintem eléggé logikátlan lenne, ha a szabvál tantárgyaknál nem töltenék fel sehová sem a tananyagot, előadás anyagokat.
2022. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi!:)

igen egyébként szerintem is ez lenne logikus, csak ennél az egyetemnél nem lehet tudni sajna, én másik campuson vagyok, és tavaly külön kellett emailezgetni az ügyintézőknek, hogy a kurzusokhoz adjon már hozzá minket, mert semmi nem volt elérhető az elearningen

valamint itt most úgy lenne hogy a nyelvi kurzus a másik campuson van, és másik szabvál meg debrecenben

2022. szept. 4. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nem a kínai nyelvi kurzus? :D Most én is ezzel vacakolok, emailezgetek a tanárokkal
2022. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de igeen :D és mire jutottál eddig?
2022. szept. 5. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre írtam egy emailt annak a tanárnak aki a neptunban fel volt tüntetve oktatónak, hogy csak kéthetente tudnék bejárni, mivel én levelezős vagyok és óraütközésem van. A konfucius intézet írt vissza, megadta a egy tanárnő nevét, hogy tőle kell a félév során elkérni az anyagot. Na erre a tanárra is ráírtam, hogy van e lehetőség elearningen keresztül megkapni az anyagot, meg hogy hanyadikától indul a kurzus, de erre még nem jött válasz. 🤷‍♀️ A lényeg, hogy elvileg nem baj, hogy nem tudunk bemenni, hozzájutunk majd az anyaghoz, de hogy hol, és mikor az kérdéses
2022. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem jelent még meg az összes tantárgy az elearningben, ezek szerint majd azért is zaklatni kell őket. Már alig várom :D
2022. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 ez nagyon jól hangzik :D pedig a másik szabválom már lenne most pénteken, és szinte 100% hogy nem tudok ott lenni, szóval érdekes lesz

már gondolkodtam rajta hogy le kéne adni


#6 az összes? nekem még egy sem :( tavaly nagyjából októberre lett meg :D

most más az ügyintézőnk, a többiek már írtak neki de semmi konkrétummal nem szolgált

2022. szept. 5. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!