Felvegyem így a tárgyat?

Figyelt kérdés

Éppen az órarendemet próbálom összerakni, elsőéves leszek.

Van egy szabadon választható tárgy, ami tökre érdekelne. Heti 1 időpont van, viszont előtte van egy másik tárgy, ami viszont kötelező, szintén csak az az időpont jöhet szóba. 15 perc lenne a két óra között, viszont nem egy épületben vannak, elvileg 20-25 perc lenne átérni. Mindkettő szeminárium.

Mondjak le róla, vagy mennyire lenne ciki/problémás, ha mindig kicsit késnék?


2022. aug. 21. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd fel, és írd meg az oktatódnak h ez a szituáció, és mennyire baj ha emiatt késel.
2022. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd másik félévre a szimpi szabvált, úgyis meghirdetik máskor is.
2022. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szemináriumokon nem tolerálják a késést. Ne vedd fel a szab,vált, majd csak később.
2022. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használd az időnyerőt amit hermióne használt a haeeri potterben.
2022. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerintem nem veszem fel. Vagy bemegyek az első héten, meglátom milyen lesz, aztán max leadom.
2022. aug. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!