Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most fogok ballagni Általánosb...

Most fogok ballagni Általánosból és Óvonőnek szeretnék menni és ahoz milyen iskolába kell menenm és hova tudnák menni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:52
 1/4 anonim válasza:

Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola.

Ott tanultam én is pedagógiát... Gyakorlatra is mennek

2010. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menjél úgynevezett humán vagy pedagógiai szakközépbe, egyébként majd főiskolát (pillanatnyilag egyetemhez tartozó főiskolai kart)kell végezned, de addig még úgyis megváltoztatják a pedagógusképzést. A magyar biztos, hogy felvételi tárgy.

áltánosból és óvónőnek: kis kezdőbetű, óvónő: a második ó is hosszú, ahhoz: két h (az+hoz, teljes hasonulás, tudnák helyett tudnék

2010. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mondom menj a raoulba amit írtam, ott nincs felvételi.. mindenkit felvesznek, azt is leszarják ha a leendő szakmád nevét nem tudod leírni...
2010. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menj sima gimibe, egyrészt mert ott akármit tanulhatsz és ha jó a suli felvehetsz sok tágyat különórába és majd csak ha azt elvégezted menj egyetemre, ahol pedagógusokat képeznek. Szerintem eez így ésszerű, egyrészt, mert még eldöntheted hogy mégse az akarsz lenni és ha gimit végeztél, akkor az azért nem olyan nagy baj, mert ott mindent tanulsz. Gimibőlis van erősebb, gyengébb, egy óvónőnek se árt ha tud valamit, de azért nem kell kvantumfizikát darálnia esti mesének :). Szóval csak hajrá!
2010. szept. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!