Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki bír olyan gimnáziumot...

Ki bír olyan gimnáziumot ajánlani, amelyik Budapesten van, és csak az irodalomra alapoz?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a 10. kerület környékén legyen, és főleg olyan válaszok érdekelnek, ahol lehet esti tagozatos Diáknak lenni. Ez feltétel "A" VálaszAdók Részéről, és/vagy levelezőtagozatosnak. Várom a tippeket és a tapasztalati magyarázatokat.
2010. szept. 11. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szent László Gimi (bár én nappalisként jártam oda, de szerettem oda járni. Mikor még lászlós voltam, volt esti tagozat is, ja és Kőbányán van.)
2010. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen? Nehéz? Mesélj róla.
2010. szept. 11. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nekem tetszett, sok-sok szép lány van ott, meg lettek ott jó haverok is, akikkel nagyon sokat fociztam. Suli elég jól fel van szerelve ilyen téren: műfüves pálya, egy tesi csarnok, 1 tesiterem, meg van kondi is.

Amikor először oda kerültem (ez jó régen volt már) akkor nehéznek tűnt, de hidd el nem olyan qrva nehéz. De nem is fogod mindig tanulással tölteni az időt a fentebb említettek miatt :) . DE ha tanulni akarsz ott meg van rá a lehetőség, főleg a nyelvi tagozatok erősek, de a matek se volt uccsó. Ja meg tömkomosat alig képeznek az országban.

Mindig van valami banzáj ott, emiatt gyakran estig ment ott az élet - csak nem annyira sok emberrel persze mint délelőtt.

Ha még1x kéne választanom most is azt választanám.

Hidd el szarabb most egyetemre járni, mint a anno a Lászlóba.

2010. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik "A" legkeményebb Tanár? És vannak ott szakkörök? Milyenek? Milyen tagozatok vannak? Te melyikre jártál?
2010. szept. 11. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

6 féle osztály van ott: A,B,C,D,E,F

A - két tannyelvű olasz

B - speciális angol

C - matek / emelt angol

D - német / rajz

E - biosz-kémia

F - info / tömegkommunikáció (tömkom)


Na én a "D"-be jártam, azon belül a német tagozatra. Volt az én időmben pár szakkör (most nem tom milyenek vannak pontosan) pl. színjátszó, meg fizika szakkör, meg volt rajz szakkör, énekkar, meg mindenféle sport, pl. gyeplabda aminek volt egy sajátos "kultusza" nálunk.

"A" legkeményebb tanár igazából nem tudom van-e. Amikor 9-10 -es voltam a fizikatanár volt nagyon durva, de az már elment utána. Szal igazából attól is függ melyik osztályba jársz, de nem tudok semmi rosszat mondani az ex- tanáraimról. Amelyik elvetemültebb volt, az vagy elment vagy pedig a tagozat miatt kért többet, de utólag nézve nem volt baj.

2010. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz.
2010. szept. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!