Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatikán mire...

Gazdaságinformatikán mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Mérnökinfót hagytam ott, mivel nagyon erős volt. Szeptemberben kezdem a gazdinfót és a kérdésem, hogy mivel lesz nehezebb, egyszerűbb? Milyen tantárgyakra figyeljek oda?

Mire készüljek fel előre?(matek témák,stb)

Előre köszi a segítséget!:D



2022. febr. 15. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem felejtsd el az informatikát és a többi reál szakot is. Felesleges erőltetni, ami nem megy. Csak idő és pénz kidobás. A gazdinfó sem könnyebb, legalábbis normális, nem BCE kaliberű egyetemeken. Csak a fizika és társai helyett számvitel, statisztika, stb. van. És ugyanúgy sok matek, programozás. Ugyanaz a programozás és matek, az órájuk is közös. Feltéve, mint mondtam, ha normális egyetemről beszélünk. Semmi értelme kettessel végigszenvedni 8-10 év alatt. A kutyának nem kell ilyen alkalmazott. Inkább tanulj olyat, amihez van eszed. Nem bunkóságból, hanem tapasztalatból írom.
2022. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azért megpróbálnám!:)
2022. febr. 15. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge 4es középiskolai matekkal lettem mérnök. Első félévben majdnem ki is buktam , nem sokon múlt. De eljártam magán zh és vizsga felkeszìtőkre húzósabb tárgyakból tanultam netről is minden forrásból ahonnét lehetett, bejartam több gyakorlatra is, hátha valahol jobban megértem. Kemény volt, abba os hagytam pàrszor majdnem de mèrmök lettem, 5 éve ebben dolgozom nem is rossz pozícióban

Ahhoz képest, hogy, a matekot elsőre buktam, az utolsó matekos tárgyam nekem lett a legjobb az évfolyamban.

2022. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár kisebb autó korrekt de remélem, hogy ennek ellenére érthető. Arra akartam célozni, hogy minden akarat ès kitartás kérdése.
2022. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem értek egyet az elsővel. Én is mérnökinfórol jottem at gazdinfora es nagyon jol dontottem. Nekem a mernoki resze nagyon szaraz volt es sok ertelmet sem lattam annak hogy pl villamossagtant tanuljak. Ezzel szemben gazdinfon tanulsz olyat az infon kivul ami nagyon jol johet az eletben(szamvitel, vallati penzugyek). Az igaz hogy ugyan azt tanuljuk info teren mint a mernokinfosok de ha mar van egy kis alapod az elozo evbol, sokkal konnyebb lesz elindulni gazdinfon. Csak legyel kitarto!
2022. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben szörnyű voltam reál tárgyakból, matekból meg is buktam gimnázium első félévében, végzősként lettem egy erős 3-as. Így mentem BGE pénzügy és számvitelre, 5x buktam meg analízisen, de az utolsó alkalomra összeszedtem magam és 4-es lett a vizsgám. Innentől megjött a bizalmam, és sikeresen elvégeztem az egyetemet végül 4,3-as átlaggal.

Most készülök Data Science Bsc-re külföldön :) Ne add fel!

2022. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!