Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterképzéses felvételinél...

Mesterképzéses felvételinél miket kell csatolni a felvi.hun?

Figyelt kérdés

a többletpontok és a dokumeentumok részek alatt lehet csatolni fájlokat az "oklevélmelléklet/leckekönyv" illetve a "szakmai tevékenység igazolása" részekhez. Ezek kötelezőek? mármint ha csak mesterszakra jelentkezem nyilván van alap diplomám, ennek a mellékletét töltsem fel? azt olvastam egy előző oldalon hogy magát az oklevelet nem kell, csak bepipálni hogy van és ők majd lekérdezik. tavaly még meg kellett adni az oklevél adatait is, ezt idén valóban nem kell vagy csak én néztem félre?

illetve a szakmai tevékenység igazolásához töltsek fel valamit ha duális képzésben végeztem az alapszakot és 6hónapja dolgozom az államvizsga óta?


2021. nov. 8. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Oklevélmelléklet/leckekönyv az kell tudtommal mindenképpen. Nekünk elfogadták a neptunból elektronikusan kinyomtathatót, így nem kellett szenvedni a beszkenneléssel.
2021. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!