Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most, hogy megszűntek az okj...

Most, hogy megszűntek az okj képzések, hogy lehetne felnőttképzésben könyvelőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Láttam természetesen az ilyen Pallas és hasonlók hirdetéseit, amik egy az egyben ugyanazt nyújtják, mint mikor még lehetett OKJ-zni, de őszintén szólva nem tudom, ez mennyire megbízható. Akiknek az utóbbi időben volt velük tapasztalata, mi a véleményetek, érdemes belevágni?
2021. okt. 22. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Közgazdasági iskolák honolapját nézegesd, hogy melyik indít könyvelő képzést. De nagyon sok helyen előismeret kell,nem lehet rögtön könyvelőnek menni. PL közgazdasági iskolai végzettség, pénzügy-számviteli ügyintézői okj papír vagy hasonló.
2021. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az intézmények korábban is indítottak könyvelő képzéseket, ez most sincs másként csak a képzés struktúrája változott meg. Én a Pentánál csinálom most távoktatásban, meleg szívvel tudom őket ajánlani, más is csak dícsérte őket.


1-es: Az új vállalkozási mérlegképes könyvelő képzés elkezdéséhez már csak egy érettségi kell.

2021. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a Pentát ajánlom, most csinálom távoktatásban.

Teljesíthető.

2021. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

A gyakorlat és az elmélet úgy van, hogy felvannak töltve az anyagok PDF és videófájlokban.

Néhány hetente van fb előadás, ahol lehet kérdezni is.

2021. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!