Mit tehetek ezek alapján?

Figyelt kérdés
tehát most vagyok 11.-es faktként bejelöltem a németet mint első idegen nyelvemet a földrajzot amiből idén előrehozott érettségit teszek illetve a matekot mivel első szándékom az volt hogy ha sikerülne akkor pénzügy és számvitelre szeretnék menni de ma tudtam meg hogy a létszám miatt nem indítottak csak a mostani 12.-eseknek van de tavaly nekik se volt csak idénytől!azért szerettem volna matekfaktra jelentkezni hogy ha nem is emelt de egy jó közép szintű érettségit rakjak olyan 90% körül de mivel idén nem indult kicsit rosszul érintett mert ez az egyetlen tantárgy amit szívesen tanulok és ha kell időt is fordítok rá igaz nem vagyok egy nagy matek genius!:D De most hallottam töri tanáromtól hogy egyre valószínűbb hogy 2012-re mikor én érettségizek bevezetik az emelt rendszert tehát nekem akkor oda kötelező volna matekból emelt érettségit raknom:S de így hogy nincs fakt nagyon nehéz lesz bekerülnöm mondjuk tavaly is azért nem volt matek fakt mert a 11.es matek tananyag nagyon nehéz sok új dolog jön be elég lenne 12.ben gfaktként felvenni a matekot és rágyurni az emeltre vagy már késő és igy nem lehet ha van jo ötletetek segítsetek 16/F!!!
2010. szept. 2. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!